KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16143147
nr 1614 3147
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad. Olja på duk, 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 53x44 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 22 april 2024
kl 19:01:23
1.000 kr
1.100 kr
Slava Kliuchnikov
nr 1614 3147
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 1.200 kr |
måndag 22 april 2024 |